Written by Paweł Szonecki
Employer Branding Specialist Kraków
Published February 18, 2022

Schibsted Tech Talk #2

Tym razem porozmawiamy o trendach w IT, które mogę wpłynąć na zmianę kariery.

Przed nami kolejny Schibsted Tech Talk! Tym razem zapraszamy Was na wyjątkową dyskusję, podczas której cztery, niezwykle ciekawe kobiety będą rozmawiać o trendach w branży IT.

A o czym dokładnie?
👉🏻 przyjrzymy się m.in. zagadnieniom psychological safety, AI, blockchain, ML, sustainable software engineering, data science;
👉🏻 porozmawiamy o szukaniu motywacji, zmianach oraz pomysłach na nowe ścieżki rozwoju i kariery;
👉🏻 poznamy historie naszych panelistek, którym zmiany w świecie IT od lat wyznaczają kierunek drogi zawodowej;

Naszymi gościnami będą:
👩🏻‍💻 Aga Lasyk – Engineering Director w Schibsted
👩🏼‍💻 Zuzanna Zygadło – Technology Strategy Lead w Schibsted
👩🏻‍💻 Dominika Basaj – AI Engineer w Tooploox

Spotkanie poprowadzi:
👩🏼‍💼 Aga Kozak – Dziennikarka, Coacherka, Specjalistka z zakresu wellbeing

Widzimy się już we wtorek, 8 marca. Wydarzenie odbędzie się w formie online.

Agenda spotkania:
17.00 – 18.00 – dyskusja

18.00 – 18.30 – sesja Q&A

Kilka słów o dziewczynach:

Aga Kozak – od lat pracuje jako niezależna dziennikarka m. in. dla gazeta.pl i Gazety Wyborczej. Była Dyrektorką Programową współwymyślonego przeze nią Instytutu Dobrego Życia. Jest szkoleniowcem – uczy przede wszystkim wellbeingu zwanego po polsku “osiędbaniem”, redukcji stresu, medytacji, mindfulnessu, dobrego odpoczynku, snu, przyjemności. Stworzyła ogólnopolski projekt konferencji “Kobiety wiedzą co robią”. Jest stałą ekspertką min. Dzień Dobry TVN w zakresie wellbeing.

Aga Lasyk – doświadczona managerka, od prawie 10 lat w branży IT.  Pasjonatka usprawniania procesów, dobrego feedbacku i bezpieczeństwa psychologicznego w organizacji. Leaderka-mentorka, która w ramach różnych inicjatyw pomaga kobietom wejść w branżę technologiczną. Lubi pracować z ludźmi i wspierać ich w rozwoju, budować zespoły i zmieniać organizację na lepsze. Wierzy w siłę zaufania i empatii.

Dominika Basaj – Inżynier i naukowiec AI z praktycznym doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję. Na co dzień pracuje z firmami, które chcą wykorzystać AI w swoich produktach – pomaga im zdiagnozować ich potrzeby i przełożyć je na wymagania techniczne. Ma doświadczenie w kierowaniu projektami implementującymi AI w produktach w roli AI Product Ownera. Naukowo zajmuje się interpretowalnością sieci neuronowych. W ramach doktoratu odbyła staże naukowe na Nanyang Technical University w Singapurze oraz na University of California at Davis. Chętnie uczy się nowych rzeczy i nie ogranicza się tylko do AI.

Zuzanna Zygadło – inżynier z tytulem MBA, posiada 12-letnie doświadczenie w branży IT i zarządzaniu w tym: Project Management, Product Management, Key Account Management oraz Executive Management. Przez lata pracowała z wieloma branżami, w tym: Business Analytics, Real Estate, IT Security/PKI i GIS. Zuzanna jest również certyfikowanym Project Managerem z IPMA i PRINCE 2 (Practitioner & Foundation). Satysfakcję czerpie z upraszczania skomplikowanych projektów i optymalizacji procesów.

Administratorem Twoich danych jest Schibsted Tech Polska sp. z o.o. Więcej informacji o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności: https://www.schibsted.pl/privacy-policy/
Written by Paweł Szonecki
Employer Branding Specialist Kraków
Published February 18, 2022